Adalar Kepenk Tamiri

Kepenek tamiri Kepenk Tamiri ve servisi

Adalar Kepenk Tamiri

Kepenk, iş yerlerinin, evlerin, mağazaların vb yerlerin pencere ya da kapılarına yapılan, dışarıdan gelecek her türlü müdahaleye karşı koruyan bir üründür. Sac ya da metal malzemelerden yapılan kepenk, geçmiş yıllarda çok ağır olduğundan kullanıcıları çok fazla zorlamaktaydı.

Gelişen teknoloji ile birlikte açmada büyük zorluklar yaşanan bu kepenklerin yerini birçok kepenk çeşidi almıştır. 7/24 servis hizmeti

Bu yeni üretimlerin Adalar Kepenk Tamiri de eskisine nazaran daha kolay olmaktadır.

Birçok firma tarafından kullanılan kepenkler, hırsızlara karşı en iyi önlemlerden biridir. İhtiyaçlarına göre firmalar, kepenk çeşitlerinden birisini seçmektedir. Mekanizmalarına ve kullanım alanlarına göre kepenk çeşitleri;

 • Manuel Kepenkler,
 • Elektrikli ve Otomatik Kepenkler,
 • Motorlu ve Otomatik Kepenkler,
 • Pencereler İçin Otomatik ve Manuel Kepenkler,
 • Kapılar İçin Otomatik ve Manuel Kepenklerdir. Firmalar ihtiyaçları doğrultusunda bu kepenklerden istediklerini seçebilmektedir.

Otomatik Kepenk Nedir?

Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılacak olan kapı sistemleridir. Günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Farklı mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılacak olan kepenkler, motorlu ya da uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmektedir.

Kepenk, mini pencereli modeli ile güvenlik görevini yaparken; vitrininiz de rahatlıkla izlenmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için yan menüde yer alan Otomatik Kepenk başlıklı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tüm kepenklerin mekanik bir çalışma yapısı vardır ve bu çalışma yapısı zamanla bozulabilmektedir. Adalar Kepenk Tamiri gerektiren arızalar genellikle kepenklerin kapanmaması ya da açılamaması gidi sorunlardır.

Kepenklerinizin tamiri için iyi bir firma seçimi yapmanız gerekmektedir. Orka Kepenk sizlere her türlü kepenk tamiri konusunda yardımcı olacaktır.

Kepenk tamiri yaptırabileceğiniz çok fazla firma bulunmaktadır fakat önemli olan tamiri kaliteli ve uygun fiyatlarla yapan bir firma bulmaktır. İstanbul’un bütün bölgelerine hizmet veren Orka Kepenk, 7/24 servis hizmeti sunmaktadır.

https://www.orkakepenk.com/kepenk-tamiri sayfasından kepenk tamiri ile ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Orka Kepenk’in tamir ettiği kepenk arıza durumlar;

Kepenek tamiri Kepenk Tamiri ve servisi

 • Adalar Kepenk Tamiri,
 • Kepenk Tamiri,
 • Otomatik Kepenk Tamiri,
 • Uzaktan Kumandalı Kepenk Tamiri,
 • Kepenk Motor Değişimi,
 • Otomatik Kepenk Kumandası,
 • Kepenk İç Mekanizması Değişimi,
 • El ile Kumandalı Kepenk Tamiri,
 • Otomatik Kepenk Alıcısı Tamiri hizmetleri vermektedir.

Evinizin ya da iş yerinizin güvenliğini sağlayan kepenklerin tamiri önemli olduğu kadar bakımının yapılması da oldukça önemlidir. Tamir durumu oluşmadan kepenklerin bakımının düzenli periyotlarla yapılması çok önemlidir. Eğer kepenlerinize düzenli bakım yaptırmazsanız ileri seviye sorunlar oluşabilmekte ve kepenk tamiri de mümkün olmamaktadır.

Tamiri mümkün olmayan durumlar taşlaşma ve sıkışma gibi durumlardır. Orka Kepenk, tüm kepenklerin bakım işlerini de titizlikle yapmaktadır. Profesyonel ekibi, uygun fiyatları ve iki yıl garantili hizmetleri ile Orka Kepenk, mobil araçları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Kepenk sitemleri düzenli olarak bakımları yapılırsa çok uzun süreli kullanılabilen ürünlerdir. Fakat çok uzun yıllar kullanılan kepenkler zaman içimde deforme olabilmektedir. Düzenli bakım ile bu deformelerin oluşum sürelerini uzatmak mümkündür.

Her otomatik sistemde olduğu gibi otomatik kepenk sistemlerinde de zamanla oluşan eskime ve arıza durumlarına anında müdahale edilmesi sizleri maddi zararlardan da kurtarmaktadır. Orka kepenk, her çeşit kepenk sistemine kepenk bakımı ve Adalar Kepenk Tamiri hizmetleri vermektedir.

Evinizin garaj kapısı kepengi ya da dükkanınızın kepengi arıza yaptı, kepenk yarıda kaldı, kapanırken ya da açılırken çok ses yapıyor vb bir çok şikayetinizi anında çözüme ulaştıran firmamızı arayarak tüm kepenk tamiri sorunlarınıza profesyonel destek hizmet vermektedir.

En çok karşılaşılan kepenk sorunlarının başında gelen kepenk kumandalarının arızalanmasıdır. Kepenk kumandaları, şifreleme sistemi ile çalışmaktadır. Ve bu anahtar reel kodlu olmalıdır. Bu nedenle kopyası yapılabilen ucuz anahtarlardan olabildiğince uzak durulmalıdır.

Reel kodlu kumandalar, kepenk her açılıp kapandığında başka bir şifre sisteminin oluşturulduğu kumanda sistemidir. Son sistem teknoloji ile üretilen bu anahtarların da tamiri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kepenklerinizin modeli ne olursa olsun, çok fazla sesli çalışmaya başladıysa mutlaka bir sorun var demektir. Orka Kepenk, kepenk tamiri konusunda sizlere profesyonel destek vermektedir. Dilerseniz firmamızı arayarak referans firmaları öğrenebilir ve geçmişten günümüze ne kadar kaliteli ve hassas işler başardığımızı öğrenebilirsiniz.

Talebiniz ne olursa olsun, uzman ekip arkadaşlarımız en kısa sürede yanınızda olur ve sorununuzu en kısa sürede çözmek için gerekli ekipmanlarla müdahale eder.

Orka Kepenk, sadece kepenk tamiri değil panjur tamiri konusunda da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Panjur tamiri konusunda detaylı bilgi almak için https://www.orkakepenk.com/panjur-tamiri/ adresini ziyaret edebilir ya da firmamızı iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Kaliteli hizmet almak ve uygun fiyat avantajlarından faydalanmak için hemen bizi arayın!
video: https://www.youtube.com/watch?v=iiYTvf_Lj9U

Bültene katılın.

indirimlerden yararlanın.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Okumaya devam et